GEÏNTEGREERDE KNX MANAGER
Je KNX-domotica uitbreiden met Energie Management


Als je gebouw reeds uitgerust is met KNX-domotica maakte je de juiste keuze. Je hebt de KNX-bekabeling en de systeemcomponenten reeds in je installatie. Indien je een Gira Homeserver hebt kan de Energy Manager er op geprogrammeerd worden zodat er meestal geen extra hardware hoeft toegevoegd te worden.
Volledige integratie van al je systemen en apparaten. Controleer je complete huis vanuit 1 centraal systeem.

ENERGIE MANAGEMENT SYSTEMEN
VAN CDI-PROJECTS



ADVANCED KIT
Geavanceerd aansturen van verbruikers, laadpalen en thuisbatterijen met behulp van KNX
INTEGRATED KIT
Je KNX-domotica uitbreiden met Energie Management of je Energie Management systeem uitbreiden met KNX-Domotica.
PREMIE FLUVIUS
Premie sturing elektrische warmte
Dankzij de komst van de digitale meter, kunnen gezinnen op een efficiënte manier hun warmte- en elektriciteitsverbruik regelen aan hun noden. Heel wat gezinnen verwarmen elektrisch in de vorm van een warmtepomp, warmtepompboiler, elektrische boiler of een accumulatieverwarming. Door de installatie van een sturingsapparaat kan je je elektriciteits- en warmteverbruik zoveel mogelijk afstemmen op je eigen productie (bijvoorbeeld via zonnepanelen), en/of het vermijden van piekmomenten. Voor de aankoop en de plaatsing door je installateur van dat sturingsapparaat, heb je recht op een premie.

CDI-PROJECTS
Wil je een afspraak maken om over je energiemanagement of domotica project te spreken? Of wil je onze showroom eens bezoeken om alle mogelijkheden te zien? Altijd welkom!
Stationsstraat 23
9840 De Pinte
Belgium
+32(0)476 98 30 03
Info@cdi-projects.be